slide1 slide1 slide1 slide1
 
CAM BALKON ve KIŞ BAHÇESİ
 

CAM BALKON

Panoramik cam balkon kapatma vitrin sistemleri ev ve isyerlerinizin dis çevre ile bulusmasini saglayan balkon, teras, vitrin ve diger özel alanlarin ayrilmasi için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunlarini ortadan kaldiran, kullanildigi alanlara heyecan veren pratik ve özel bir sistemdir.

Panoramik sistemlerin
 yapisi geregince tasiyici alüminyum çerçeve ve alt üst baza profilleri disinda herhangi bir yatayda ve düseyde kayit içermemektedir. Bu da manzara ve görüntüde hiçbir kayip olmamasini saglar. Ayrica disaridan bakildiginda da binanin yapisinda bir degisiklik ve bozulma olmamaktadir. Bu nedenle göze hos görünmeyen yapisal kirlilikler olusmaz. Imar mevzuatina uygundur. Kat maliklerine yasal bir sinirlilik getirmez. Balkonunuzdan yil boyunca daha fazla ve uzun sureli faydalanmanizi saglar.

Panoramik sistemlerini
 tamamen açtiginizda balkonunuzu hiçbir ek yapilmamisçasina kullanma özgürlügü tam olarak kapantilinda ise isi rüzgar ses toz koku vb. dis etkenleri önemli ölçüde engelleyerek yalitim saglamaktadir.

Panoramik sistemlerimiz
 çok amaçli kullanimlar için tasarlanmis bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar hareketli yapi sayesinde kullanimi koyladir. Degisik biçim ve amaçlarda kullanilabilir. Tam olarak kapatilip açilacagi gibi cam panellerin bir yada birkaçini pencere gibi açip havalandirma amaçli kullanabilme imkani da verir.

Alüminyum dogramada renk seneklerini yani sira cama da istenilen desen resim fon veya logo baskilari uygulanabilir. Degisik renklerde ve özelliklerde cam tercihleride yapilabilir.
 

 

Kis Bahçesi Sistemi, gerek kullanimi gerekse dizayni ile dogal ortamlar sik ve modern kapali yasam alanlarina dönüstürmektedir. Ayrica evinizde/tesisinizde dinlenebileceginiz, çay kahve içebileceginiz sessiz ve huzurlu bir ortam yaratir. Kis bahçesi ile özlediginiz huzur ve mutluluga Avrupa bahçelerinin estetigiyle ulasacaksiniz. 

Sistem,  Alüminyumun estetik görüntüsü ahşab'ın sıcaklığı gibi üstün özelliklerini bir araya getirmistir .

Çatı cam olarakta yapılmaktadır ,kullanılan özel camlar sayesinde güneşi işığı kırılarak yansımaktadır. Ve yazın bile güneş ışıkları rahatsız etmemektedir.......
 İçten Ahsap, distan alüminyum profiller ile komple giydirilmekte ve böylece uzun bir süre bakım yapmaksızın kullanma keyfi vermektedir 

Sürme, katlanir devrilmeli sürme gibi her türlü acilima uygun hareketli üniteleri ile komple bir sistemdir.

 

 

 
 
Emlak ve GYD Hizmetleri

EMLAK VE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI 

Yapı Uygulama

GİYDİRME CEPHE, ALÇIPAN ve BOYA İŞLERİ vb. 

3D Max & AutoCAD Mimari Çizim

İÇ MİMARİ, TASARIM, UYGULAMA 

image

image

image
 
dekorasyon, tadilat, tasarim, 3dmax, Autocad, boya, emlak, proje, tesisat, mantolama, duvar kagidi, aydinlatma, mobilya, yapi, iç mimar, doseme parke

İletişim Bilgileri

Firma:  A+ EMLAK YAPI DEKORASYON
Adres:  İdealtepe Mah. Avcılar Sokak No:40
Tel:   +90 216 325 23 65
Cep: +90 507 80 911 08
Fax:  +90 216 325 23 65
Email:
info@yapidekorasyonmerkezi.com