slide1 slide1 slide1 slide1
 
TADİLAT DEKORASYON
 

Ev Dekorasyonu ve tadilatı dikkat gerektirir. Konut ve işyeri tadilatların da genellikle pratik ve ucuz yöntemler tercih edilmekte ve birçok ayrıntı atlanmaktadır. Kalitesiz işçiliğin ve ucuz malzemenin ömrü kısa olduğu için de aslında müşteriye daha pahalıya mal olmaktadır. Konut ya da işyerinin tamamında ya da bir bölümünde tadilat yaptırmaya karar verildiğinde öncelikli olarak yapılması istenenlerin listesi çıkartılmalıdır. Tadilat listesinde yıkım ve onarım gerektiren işler öncelikli olarak listelenmeli, dekorasyona göre yapılması gereken basit işler ise ikincil olarak yer almalıdır. İç Cephe ve Dış cephe boya işlemleri ise mümkünse en son sıralara konulmalıdır.

Komplike yapılacak bir dekorasyon çalışmasına temel olan elemanların hepsi bir arada yapıldığı zaman hem müşterinin maliyet kaybı en aza indirgenir, hem de zaman kaybı önlenmiş olur. Dolayısıyla iş verimliliği de yükselir. Komplike işlerde ekiplerin her birinin yaptığı iş bir diğerine bağlıdır. İster küçük bir apartman dairesi, isterseniz bir malikane yapın. İş programı yapmadan sağlıklı ve gerçekçi maliyet analizi çıkarmadan atılan adımlar, size bu hatanızın bedelini para ve zaman kaybı olarak geri ödetir. Real Yapı Dekorasyon ve Tadilat Hizmetleri, evinizde ya da işyerinizde birden çok tadilat ve dekorasyon işlemleri yapılacaksa anahtar teslim dekorasyon ve tadilat hizmetlerini önermektedir.

Kişiler için yaşadıkları ve zaman geçirdikleri mekan önem arz eder. Kendi evlerinde huzurlu ve rahat bir şekilde yaşamak, evinin düzeninden mutlu olmak ister. Yeni ev sahibi olanlar veya evlerinin dekorasyonunda  köklü değişiklik yapmak isteyenleri büyük bir telaş alır. Çünkü ev dekorasyonu dikkat edilmesi gereken ve tüm aşamaları doğru olarak tamamlanması gereken bir konudur.

Herkes evinin kendi hayallerinde ki gibi olmasını ister. Dekorasyona başlarken şunu bilmelisiniz ki her zaman ilk olarak ne istediğinizin farkında olmanız gerekir. Yani evinizin hangi mekanında ne tür eşyalar kullanacağınıza ve bu eşyaların fonksiyonlarının neler olduğuna karar vermelisiniz. Aksi takdirde ilerleyen aşamalarda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Hem maddi açıdan zarara uğrayabilir veya istediğiniz dekorasyona sahip olamayabilirsiniz. Bundan dolayı planlama aşaması her zaman dikkat edilmelidir.

Şimdi de ev dekorasyonunda karar verilirken hangi kriterlerin göz önünde bulundurulması gerektiğine bakalım. Bu konuda kesinlikle belirleyici unsur sizsiniz.Yani bu evde siz yaşayacağınıza göre her şeyiyle size hitap etmeli, zevklerinize ve kişiliğinize uygun olması gerekmektedir. Dışarıdan gelen biri evinize girdiğinde evinizde ki her unsurun sizi yansıttığının farkına varabilmesi gerekir. Renk, Dekorasyon, Mobilya ve Aksesuar bütünlüğü önemlidir. Her şeyin bir bütün içinde olması düzen açısından da önemlidir. Bundan dolayı da evinizde seçtiğiniz renklerde uyuma dikkat etmelisiniz.

Bu aşamadan sonra da evinizde hangi alanların daha fazla kullanıldığına karar verin. Bu şekilde dekorasyonu o alan üzerinden şekillendirmiş olursunuz. Yani sonuca daha rahat ulaşabilirsiniz. Bu da size büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Örnek olarak evinizde en çok oturma odası kullanıyorsa dekorasyona oradan başlayın ve diğer alanları oturma odasının dekorasyonu etrafında tamamlayın. Bu şekilde istenilen bütünlüğe ulaşmış olacaksınız.

 

 
 
Emlak ve GYD Hizmetleri

EMLAK VE GAYRİMENKUL YATIRIM DANIŞMANLIĞI 

Yapı Uygulama

GİYDİRME CEPHE, ALÇIPAN ve BOYA İŞLERİ vb. 

3D Max & AutoCAD Mimari Çizim

İÇ MİMARİ, TASARIM, UYGULAMA 

image

image

image
 
dekorasyon, tadilat, tasarim, 3dmax, Autocad, boya, emlak, proje, tesisat, mantolama, duvar kagidi, aydinlatma, mobilya, yapi, iç mimar, doseme parke

İletişim Bilgileri

Firma:  A+ EMLAK YAPI DEKORASYON
Adres:  İdealtepe Mah. Avcılar Sokak No:40
Tel:   +90 216 325 23 65
Cep: +90 507 80 911 08
Fax:  +90 216 325 23 65
Email:
info@yapidekorasyonmerkezi.com